Máte nějaké dotazy?

Napište nám na obchod@kolorky.cz a my vám obratem odpovíme.

O NÁS

Jmenuji se Jana a KOLORKY jsou mojí krásnou barevnou slabostí. Vše začalo před rokem. Byl červen 2016 a po dlouholetém přemýšlení nad tím, jak uspokojit svoji duši a přinášet lidem radost, přišel nápad s plenkami.

Proč nespojit zboží každodenní potřeby s krásným designem? Pointa byla na světě a chyběl „jen“ název. Vznikaly úžasné  nápady, ale poté, co jsem se vrátila k naší krásné češtině, přišly na svět KOLORKY – nomen omen.

Fantazie byla s plenkami v ten moment hotová, ale realita potřebovala ještě doladit, neboť KOLORKY bylo nutné vyrobit, namalovat a zabalit. Na podzim jsem naštěstí potkala ženu, která mě do řemesla zasvětila, a já si tak mohla odškrtnout „vyrobit“. Následovala nejdůležitější část – grafická podoba. Nejen ďábel, ale i design se totiž skrývá v detailu. Výsledek trpělivé práce šikovných grafiků můžete vidět jak na plenkách, tak na obalovém setu. Když byla tato část hotová, mohla jsem si konečně odškrtnout i „namalovat“ a „zabalit“.

Vytvoříte si na KOLORKÁCH se svými dětmi závislost i vy? Budou pokaždé jiné a přinesou do vašich domovů nejen suché a zdravé dětské prdelky, ale i krásné barvy.

Tvořila jsem je s láskou k dětem a přírodě a s vášní pro design a krásné věci. Mějte je rádi stejně jako já…