DOBRÝ SKUTEK

10 000 Dobrých skutků

Kolorky vznikly z lásky k dětem, proto pravidelně pomáháme těm, které to potřebují. Každý rok přispíváme balíčky Kolorek rodinám a různým organizacím. Přidat se k nám můžete i vy, společně tak podpoříme ještě více rodin. Za zvýhodněnou cenu 100 Kč můžete v našem e-shopu koupit Dobrý skutek - balíček Kolorek, který poputuje těm, kteří to potřebují. My pak všechny nakoupené balíčky pošleme 4 nadačním fondům, se kterými dlouhodobě spolupracujeme, ty se postarají o to, aby se Kolorky dostaly do správných rukou.

Dobrý skutek u nás můžete koupit už od roku 2021. Ve stejném roce jsme poprvé uspořádali i výzvu 10 000 Dobrých skutků. Sice jich nakonec nebylo 10 000, ale i tak to byla pro rodiny samoživitelů pořádná pomoc. A protože Dobrých skutků není nikdy dost a pomoc je potřeba stále, rozhodli jsme se akci letos zopakovat. Tentokrát ale podpoříme hned 4 nadační fondy. V červnu tak chceme společně s našimi ambasadory vybídnout co nejvíce z vás k nákupu Dobrého skutku. Deset tisíc balíčků může pomoct více jak 200 rodinám přibližně na půl roku. Zvládneme letos pokořit hranici 10 000? Pomozte nám i vy.

Jak se můžete zapojit?

Pokud u nás nakupujete, nabídne se vám nákup Dobrého skutku v košíku. Můžete ho ale zakoupit i samostatně, najdete ho mezi zbožím v našem e-shopu. Cena jednoho Dobrého skutku je 100 Kč a odpovídá jednomu balíčku. Koupit jich můžete neomezené množství. Zapojit se můžete nejen samotným nákupem, ale i podporou naší akce. Dejte vědět svým přátelům a známým o naší akci.

Dobrý skutek
100 Kč

Něco navíc

Vážíme si toho, že společně s námi pomáháte, proto i pro vás máme odměnu za Dobrý skutek. Pokud v červnu Dobrý skutek koupíte a přispějete s námi nadačním fondům, dostanete od nás jako dárek první číslo našeho Magazínu VINCI. Ale pozor, máme jich jen omezené množství, takže znáte to, kdo dřív přijde, ten . . .

Podívejte se, kterým nadačním fondům v červnu Dobré skutky poputují.

nadační fond
ŠATNÍK

Nadační fond Šatník podporujeme již několik let, protože víme, že situace rodin samoživitelů není vůbec jednoduchá. Rodiče, kteří mají malé děti, nejvíce poptávají pro své děti plenky. Jak asi většina rodičů ví, plenky tvoří velkou položku v rozpočtu rodiny s malými dětmi. Pro tyto rodiny se tak tolik potřebná základní věc v péči o dítě stává cenově nedostupnou.

nadační fond
PINK BUBBLE

Spolupráci s Pink Bubble jsme navázali v tomto roce. První podpora šla pro 3 Pink Bubble rodinky, aby měli o zásobu Kolorek postaráno. Dalším společným projektem je možnost zakoupení Příručky Jak to zvládnout v nemocnici přímo na našem e‑shopu.

nadační fond
VERONIKY KAŠÁKOVÉ

S Veronikou i jejím nadačním fondem spolupracují Kolorky již několik let. Podle potřeby posíláme nadačnímu fondu balíčky Kolorek, které putují k mladým lidem, kteří opustili brány dětského domova a sami se stali rodiči nebo přímo do dětských domovů a Klokánků tam kde jsou potřeba. Veronika i její syn Matyášek byli také tváří naší kampaně.

nadační fond
KAPKA NADĚJE

Kolorky pomáhají tam, kde to dává smysl. Bohužel i my jsme ve svém okolí setkali s onkologicky nemocnými dětmi a víme, že jejich situace není lehká a je potřeba podpořit nejen děti, ale i jejich rodiče. Pravidelně posíláme Kolorky do nemocnic nebo přímo rodinám, které s Kapkou naděje spolupracují.