O NÁS

Jsme stylové plenky, které jsou šetrné k pokožce miminek a přírodě kolem nás.

Více o nás se dozvíte níže.

Jmenuji se Jana a KOLORKY jsou mojí krásnou barevnou slabostí.

Vše začalo v červnu roku 2016, kdy se v mojí hlavě zrodil nápad spojit zboží každodenní spotřeby s krásným designem. A proč zrovna KOLORKY? Protože mají přinášet design a krásné barvy na dětské plenky.

Po roce příprav jsem v červnu 2017 byla první, kdo na český trh přinesl barevné plenky - KOLORKY – plenky v jedinečném designu a kvalitě. Původní myšlenka byla taková, že se design plenek bude pravidelně měnit, nakonec ale designy plenek přidávám a rozšiřuji je o další řady.

Vím, že rodiče chtějí pro své miminko to nejlepší a je pro ně náročné vybrat v dnešní nabídce správné plenky. Proto se snažím jim dávat co nejvíce informací o složení a výrobě plenek, aby se mohli dobře rozhodnout. Pro mě je priorita, aby plenky byly co nejšetrnější k pokožce miminek, ale i k životnímu prostředí.

Myslím na své zákazníky, vnímám je, píšu si s nimi, poslouchám je, dodávají mi energii pro další práci. Jsem šťastná, že se KOLORKY staly základem šatníku mnoha miminek po celé Evropě a přináší do vašich domovů nejen suché a zdravé dětské prdelky, ale i krásné barvy. Díky tomu se můžu pravidelně zapojovat do charitativních projektů a pomáhat těm, kteří to potřebují.

A kde se vzaly produkty KLRK HOME?
Spojením dvou kreativních duší.
Jak k tomu došlo? Čtěte dále . . .

Když se sejdou dvě ženy (s duší holek) ve správný čas, začnou se dít věci.

Jana: Víte, že Kolorky jsou moje srdcová záležitost, ale protože jsem střelec a potřebuji stále něco nového a neokoukaného, přemýšlela jsem, kam Kolorky posunout dál... No a právě v ten stejný čas jsme se sešly se Sabinou, mladou designérkou a maminkou malého Johánka, která v té době právě řešila výbavičku. A tak se začal psát příběh naší nové značky KLRK HOME.

KLRK HOME přináší kvalitní výrobky pro naše i vaše nejmenší, které vyrábíme z těch nejlepších materiálů, co nejvíce lokálně. Díky našim výrobkům, zajistíte svému miminku nejen pohodlí, ale i útulný pokojíček. Samozřejmostí je i krásný a nadčasový design.

Vytvořte spolu s námi jedinečné místo pro vaši největší lásku.

A za těch krásných skoro 6 let existence Kolorek
se náš team pomalu rozrůstá ve všech směrech.

TEAM  

KOLORKY ušly už dlouhou cestu, která ale rozhodně nekončí. Na péči o ně už nejsem sama.

Mám několik úžasných kolegyň, které mi pomáhají, aby KOLORKY byly tím, čím jsou, a vy a vaše miminka jste byli vždy spokojeni. Aby byl svět v rovnováze, tak naši ženskou energii vyvažují čtyři malí nositelé, kteří nám za pět let v týmu přibili. KOLORKY tvoříme s láskou k dětem a přírodě, s vášní pro design a krásné věci. Hýčkáme je a pomáháme jim růst. Společně žijeme, milujeme, tvoříme a smějeme se. A baví nás to!

Mějte je rádi stejně jako my.