O nás

Jmenuji se Jana a KOLORKY jsou mojí krásnou barevnou slabostí. Vše začalo v červnu roku 2016, kdy se v mojí hlavě zrodil nápad spojit zboží každodenní spotřeby s krásným designem. A proč zrovna KOLORKY? Protože mají přinášet design a krásné barvy na dětské plenky.

Po roce příprav jsem v červnu 2017 byla první, kdo na český trh přinesl barevné plenky - KOLORKY – plenky v jedinečném designu a kvalitě. Původní myšlenka byla taková, že se designy plenek budou pravidelně měnit, nakonec ale designy jen přidávám. Zákazníci by mi totiž neodpustili, kdybych nějaký design přestala vyrábět. :-)

Vím, že rodiče chtějí pro své miminko to nejlepší a je pro ně náročné vybrat v dnešní nabídce správné plenky. Proto se snažím jim dávat co nejvíce informací o složení a výrobě plenek, aby se mohli dobře rozhodnout. Pro mě je priorita, aby plenky byly co nejšetrnější k pokožce miminek, ale i k životnímu prostředí. 

Myslím na své zákazníky, vnímám je, píšu si s nimi, poslouchám je, dodávají mi energii pro další práci. Jsem šťastná, že se KOLORKY staly základem šatníku mnoha miminek a přináší do vašich domovů nejen suché a zdravé dětské prdelky, ale i krásné barvy. Díky tomu se můžu pravidelně zapojovat do charitativních projektů a pomáhat těm, kteří to potřebují.

KOLORKY ušly už dlouhou cestu, která ale rozhodně nekončí. Tvořila jsem je s láskou k dětem a přírodě, s vášní pro design a krásné věci. Hýčkám je a pomáhám jim růst. Na péči o KOLORKY už nejsem sama. Mám několik úžasných kolegyň, které mi pomáhají, aby KOLORKY byly tím, čím jsou, a vy a vaše miminka jste byli vždy spokojeni.

Mějte je rádi stejně jako my.

Jana

Jak to bylo s KLRK HOME

(čti KOLORKY HOUM 😉)

Když se sejdou dvě ženy (s duší holek) ve správný čas, začnou se dít věci.

Jana: Víte, že Kolorky jsou moje srdcová záležitost, ale protože jsem střelec a potřebuji stále něco nového a neokoukaného, přemýšlela jsem, kam Kolorky posunout dál... No a právě v ten stejný čas jsme se sešly se Sabinou, mladou designérkou a maminkou malého Johánka, která v té době právě řešila výbavičku. A tak se začal psát příběh naší nové značky KLRK HOME.

KLRK HOME vám přinesou kvalitní výrobky pro vaše nejmenší, které budeme vyrábět v České republice z těch nejlepších materiálů. Díky našim výrobkům, zajistíte svému miminku nejen pohodlí, ale i útulný pokojíček. Samozřejmostí bude i krásný a nadčasový design.

Vytvořte spolu s námi jedinečné místo pro vaši největší lásku.

Náš atelier