Kontakt

Napište nám na obchod@kolorky.cz a my vám obratem odpovíme

Zjistit více

Fakturační údaje

Kolorky.cz s.r.o
IČ: 05591619
DIČ: CZ05591619
Plzeňská 697, 34901 Stříbro
zápis v OR: Krajský soud v Plzni, oddíl C,
vložka 33534

Kontaktujte nás

tel +420 228 884 505+420 228 884 505

Sklad (odběrné místo)

AZ Logistika s.r.o.,
P3 park, hala I1,
Do Čertous 2620/11,
193 00 Praha – Horní Počernice.
Zobrazit na mapě

Náš příběh

Jmenuji se Jana a KOLORKY jsou mojí krásnou barevnou slabostí. Vše začalo v červnu roku 2016, kdy po dlouholetém přemýšlení nad tím, jak uspokojit svoji kreativní duši a přinášet lidem radost, přišel nápad s plenkami.

Proč nespojit zboží každodenní spotřeby s krásným designem... Nápad jsem měla, ale byl přede mnou další těžký úkol, vymyslet název. V hlavě se mi rodily spousty nápadů, ale nakonec zvítězily KOLORKY. A proč? Protože mají přínášet design a krásné barvy na dětské plenky.

Myšlenka byla na světě, ale KOLORKY bylo nutné vyrobit, namalovat a zabalit. Na podzim jsem naštěstí potkala ženu, která mě do řemesla zasvětila, a já si tak mohla odškrtnout „vyrobit". Následovala nejdůležitější část – grafická podoba. Protože nejen ďábel, ale i design se skrývá v detailu. Výsledek trpělivé práce šikovných grafiků můžete vidět jak na plenkách, tak na obalovém setu. Když byla tato část hotová, mohla jsem si konečně odškrtnout i „namalovat" a „zabalit". Než KOLORKY spatřily světlo světa uběhl rok a v červnu roku 2017 jsem spustila jejich prodej přes tento web.

Vytvoříte si na KOLORKÁCH se svými dětmi závislost i vy? Budou pokaždé jiné a přinesou do vašich domovů nejen suché a zdravé dětské prdelky, ale i krásné barvy.

Tvořila jsem je s láskou k dětem a přírodě, s vášní pro design a krásné věci. Mějte je rádi stejně jako já…

Jana

jana@kolorky.cz

Kolorky

Jsme i na Instagramu!

Jednorázové ekoplenky v jedinečném designu a kvalitě @kolorky. sledujte nás
@kolorky
Přejít na porovnání