Kontakt

Napište nám na jsme@kolorky.cz a my vám obratem odpovíme

Zjistit více

Fakturační údaje

Kolorky.cz s.r.o
IČ: 05591619
DIČ: CZ05591619
Plzeňská 697, 34901 Stříbro
zápis v OR: Krajský soud v Plzni, oddíl C,
vložka 33534

Kontaktujte nás

Beata Contact
tel Po-Ne 8:00 - 18:00
tel +420 792 778 832 +420 792 778 832

Sklad (odběrné místo)

AZ Logistika s.r.o.,
P3 park, hala I1,
Do Čertous 2620/11,
193 00 Praha – Horní Počernice.
Zobrazit na mapě

Náš příběh

Jmenuji se Jana a KOLORKY jsou mojí krásnou barevnou slabostí. Vše začalo v červnu roku 2016, kdy se v mojí hlavě zrodil nápad spojit zboží každodenní spotřeby s krásným designem. A proč zrovna KOLORKY? Protože mají přinášet design a krásné barvy na dětské plenky.

Po roce příprav jsem v červnu 2017 přinesla jako první na český trh barevné plenky - KOLORKY – plenky v jedinečném designu a kvalitě. Původní myšlenka byla taková, že se designy plenek budou pravidelně měnit, nakonec ale designy jen přidávám. Zákazníci by mi totiž neodpustili, kdybych nějaký design přestala vyrábět. :-)

Vím, že rodiče chtějí pro své miminko to nejlepší a je pro ně náročné vybrat v dnešní nabídce správné plenky. Proto se snažím jim dávat co nejvíce informací o složení a výrobě plenek, aby se mohli dobře rozhodnout. Pro mě je priorita, aby plenky byly co nejšetrnější k pokožce miminek, ale i k životnímu prostředí. 

Myslím na své zákazníky, vnímám je, píšu si s nimi, poslouchám je, dodávají mi energii pro další práci. Jsem šťastná, že se KOLORKY staly základem šatníku mnoha miminek a přináší do vašich domovů nejen suché a zdravé dětské prdelky, ale i krásné barvy. Díky tomu se můžu pravidelně zapojovat do charitativních projektů a pomáhat těm, kteří to potřebují.

KOLORKY ušly už dlouhou cestu, která ale rozhodně nekončí. Tvořila jsem je s láskou k dětem a přírodě, s vášní pro design a krásné věci. Hýčkám je a pomáhám jim růst. Na péči o KOLORKY už nejsem sama. Mám několik úžasných kolegyň, které mi pomáhají, aby KOLORKY byly tím, čím jsou, a vy a vaše miminka jste byli vždy spokojeni.

Mějte je rádi stejně jako my. 

#jsmekolorky

Jana

jana@kolorky.cz

 

 

 

Kolorky

Jsme i na Instagramu!

Jednorázové ekoplenky v jedinečném designu a kvalitě @kolorky sledujte nás
Přejít na porovnání